Description
| Code: | EC02090 |
| Name: | Sterling Silver Vintage Dark Heart Stud Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 12mm |
| Width: | 5mm |
| Depth: | 7mm (17mm fully) |
| Weight: | 1.4g (0.7g each) |
| Colours: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Heart |
| Item type: | Earrings |






