Description
| Code: | EC01076 |
| Name: | Sterling Silver Vintage Turquoise Drop Huggie Hypoallergenic Earrings |
| Height: | 21mm |
| Width: | 7mm |
| Depth: | 7mm |
| Weight: | 1.68g (0.84g each) |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Turquoise |
| Shape: | Geometric |
| Item type: | Earrings |






