Description
| Code: | EC01970 |
| Name: | Sterling Silver Water Planet Hypoallergenic Necklace |
| Length: | Adjustable (up to 43cm) |
| Weight: | 2.6g |
| Chain size: | 1mm |
| Pendant size: | 10mm x 15mm |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Female |
| Material: | 925 Sterling Silver, Cubic Zirconia |
| Shape: | Planet, Star, Moon |
| Clasp type: | Spring Ring |
| Setting type: | Prong, Bezel |
| Chain type: | Rolo |
| Item type: | Necklaces |






