Description

| Code: | EC02277 |
| Name: | Stylish Leather Bracelet |
| Length: | Adjustable (17cm, 18.5cm, 20cm, 21.5cm) |
| Weight: | 34g |
| Width: | 50mm |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Black, Dark Brown |
| Gender: | Unisex |
| Material: | Leather, zinc alloy |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | - |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Leather |
| Item type: | Bracelet |



