Description

| Code: | EC00111 |
| Name: | Sterling Silver Wheat Chain Hypoallergenic Necklace |
| Length: | 40cm |
| Weight: | 0.81g |
| Chain size: | 0.1cm |
| Pendant size: | - |
| Colour: | Silver |
| Gender: | Unisex |
| Material: | 925 Sterling silver |
| Shape: | Geometric |
| Clasp type: | Spring ring |
| Setting type: | - |
| Chain type: | Wheat chain |
| Item type: | Necklaces |


